Pirkimo ir pristatymo sąlygos

Pirkimo procedūra:

1. Išsirenkate norimas prekes ir įsidedate į krepšelį

2. Atsiskaitydami nurodote savo adresą, pasirenkate mokėjimo būdą

3. Sumokate už prekes

4. Prekes gaunate paštu, nurodytu adresu

Prekės yra siunčiamos iš Lietuvos Respublikos teritorijos, todėl visoje Europos Sąjungoje nebus taikomi jokie papildomi (pvz.: muitų) mokesčiai.

Jei prekės aprašyme nenurodyta kitaip, pristatymas trunka 2-4 dienas (jei prekės šiuo metu nėra Lietuvoje, 2-4 savaites ar ilgiau). Sistemoje gali pasitaikyti netikslumų, todėl jei Jums yra svarbus prekės pristatymo terminas, susisiekite su mumis.

Prekės yra siunčiamos registruotu paštu arba kurjeriu, jas atsiimant reikia pateikti asmens dokumentą ir pasirašyti. Priklausomai nuo jus aptarnaujančio pašto, siunta gali būti atnešta į namus, arba gali tekti eiti ją atsiimti į pašto skyrių, gavus pranešimą (lapelį). Kur šiuo metu yra jūsų siunta, galite susirasti čia: http://www.post.lt/lt/index.html?id=1241

Prekės yra išsiunčiamos tik gavus apmokėjimą (išskyrus atvejus, kai naudojamasi išperkamąja siunta). Prekių išvaizda gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukų.

Ūkinė-komercinė veikla yra įregistruota Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, vykdoma Lietuvos Respublikos teritorijoje. IV pažymos numeris: 393052.

Prekes siunčiame ir į kitas šalis, susisiekite naudodamiesi kontaktų forma ir nurodysime siuntimo kainą. Taip pat siūlome susisiekti, jei pageidaujate kito prekių siuntimo ar atsiėmimo būdo. Perkant didesnius kiekius taikome nuolaidas.

Prekių grąžinimui taikomi LR galiojantys teisės aktai. Grąžinama prekė negali būti naudota, negali būti sugadinta jos pakuotė.

Prekių pristatymo būdai ir kainos:

1. Registruota siunta Lietuvos paštu arba kurjeriu:

Prekės yra išsiunčiamos tik gavus apmokėjimą.

Pasirinkus  prekių pristatymo būdą, pristatymo kaina automatiškai įskaičiuojama į bendrą užsakymo sumą.

2. Norėdami už prekes atsiskaityti ar gauti prekes kitu būdu nei nurodyta mūsų svetainėje, parašykite mums arba skambinkite telefonu 8 623 77715 - suderinsime Jums priimtiniausią atsiskaitymo ir pristatymo būdą!

Prekių grąžinimo taisyklės:

1. Gali būti grąžintos tik nenaudotos prekės originalioje pakuotės. Prekę galima tik apžiūrėti, jos išbandymas laikomas naudojimu.

2. Prekę grąžinti galima per 14 dienų.

3. Grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas, taip pat pardavėjas iš grąžinamos siuntos gali išskaičiuoti patirtas siuntimo išlaidas.

 


UPO.lt © 2024